Liste Sözlük Kullanıcı Sözleşmesi


Liste Sözlük kayıtlı kullanıcısı olduğunuzda tabi olduğunuz kurallar ve diğer yasal konular aşağıdaki gibidir. 

Liste Sözlük’te kayıtlı kullanıcı olmak için sizden istenilen bilgileri girmeniz gerekmekte. bu işlem tamamlandıktan sonra size aktivasyon için eposta göndereceğiz veya otomatik aktifleştirileceksiniz.

Liste Sözlük'te +18 pornografi konuları tamamen yasaktır. Bunların içine kişiler arası küfürleşmede dahildir. 

Yazar olabilmek için 25 Entry girmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında iletişim bölümünden bize bildirim yazarlığınızı alabilirsiniz. Yazarlık verildiği gibi aktiflik durumuna göre geri alınabilir. Bu karar Liste Sözlük yönetimine aittir.
- işleyiş ve sorumluluklarınız

Oluşturduğunuz içerik Liste Sözlük kurallarına ve hukuka uygun olmak zorundadır. oluşturduğunuz içerik tüm sorumluluğu size ait olmak üzere ve hiçbir ön denetime tabi olmadan yayına girdiğinden, oluşturduğunuz içeriğin hukuka aykırı olmadığından lütfen emin olun. içerik yayına alındığı anda hukuki sorumluluğunuz başladığından, oluşturduğunuz içeriğin daha sonra tarafınızca veya şikayet/haberdar edilme vs. üzerine Liste Sözlük tarafından silinmiş olması sorumluluğunuzu ortadan kaldırmayacaktır. 

Entryleriniz Liste Sözlük kurallarına uygun olmaması nedeniyle veya hukuka aykırı olması sebebiyle yayından kaldırılabilir. kurallara veya hukuka aykırılıklar nedeniyle yazarlığınız geçici olarak durdurulabilir veya kullanıcı hesabınız kapatılabilir. diğer tüm haklarımız saklıdır.